Kuchyně na míru

/BLACKWOODKuchyň je důležitým prvkem v každém interiéru, slouží nejen k vaření, ale je také místem, kde se potkáváme s rodinou a trávíme v ní spoustu času. Při plánovaní kuchyně jde o seberealizaci, a proto každou kuchyň vyrábíme individuálně přesně podle Vašich požadavků.

Materiály

Škála materiálů které používáme při výrobě je opravdu široká. Vytváříme kuchyně z dřevěné dýhy, laminátů, laků s vysokým leskem a masivu v různých barevných provedeních. Nabízíme také pracovní desky z masivu, kamenné (přírodní a umělý kámen) a MDF desky s laminátovým povrchem.

Návrh

Správné rozměry skříněk, výška kuchyňské linky, uspořádání zón pro mytí, vaření a ukládání zásadním způsobem ovlivňují pohodlí a efektivitu při používání kuchyně. Naši designéři Vám poradí s uspořádáním linky a vytvoří pro Vás detailní grafický návrh, který zahrnuje různé typy povrchů, barev, spotřebičů a doplňků.
Jsme schopni vyrobit skříňky specifických rozměrů, nabídnout řešení pro atypické prostory a do kuchyně zakomponovat jakoukoliv značku spotřebiče. Kromě toho v naší nabídce najdete i standardní druhy kuchyňských linek, jako je rovná kuchyně, rohová kuchyně, kuchyně s ostrůvkem apod.

Cena

Předběžnou kalkulaci jsme schopni vytvořit na základě dat z online formuláře. Detailní zpracování cenové nabídky děláme zdarma po zaměření Vašeho prostoru. Nabízíme kuchyně různých cenových kategorií, od střední až po nejluxusnější třídu.

 
 
Kontaktní formulář
Kuchyně na míruVestavěné skříněJídelní stolyNábytek
LaminoMDFMasív