Více o nás
& naší firmě.


Jak vidíme svět


Nábytek je bezpochyby nedílnou součástí každého bytu. Kromě své primární funkce jako úložného prostoru, dotváří vzhled jednotlivých místností, zajišťuje pohodlí a komfort, vytváří příjemnou atmosféru v interiéru.
Věříme, že prostřednictvím nábytku je možné vyjádřit svůj individuální styl a zrealizovat vlastní představu, jak by měl vypadat interiér. Proto hlavním úkolem pro nás je vytvořit prostředí pro realizaci jakéhokoliv konceptu bez omezení.
Jediný standart který máme, je kvalita nábytku a montáže, která je vždy na nejvyšší úrovni. Rozměry, materiál a vzhled nábytku který vyrábíme, jsou unikátními záležitostmi. Neexistuje takový druh skříně nebo kuchyně, kterou nedokážeme vyrobit.
Jsme schopni nabídnout řešení pro jakékoliv prostory přesně podle Vašich nároků na funkčnost. Vážíme si vašeho času a nechceme, abyste na svůj vysněný nábytek čekali „obvyklé 3-4měsíce" proto garantujeme dodání a montáž kuchyni do 5 týdnů, skříni a nábytku pak do 2 týdnů.
Naším cílem je splnit veškerá Vaše očekávání a poskytnout servis, se kterým budete spokojení na 100 %.

Proces výroby


Fasády u kuchyní a skříní vyrábíme z LTD lamina, nebo laminované MDF. V prémiových kategoriích je MDF kvalitně lakované a fasády vyrobené z masivu. Lakování nově probíhá v lakovně, která je rovněž součástí dílny.
Jsme českým výrobcem – nábytek vyrábí a montují odborníci se zkušeností v oboru minimálně 10 let. Naše výrobní linka a její vybavení nám dává velkou výhodu oproti konkurenci, proto jsme schopni při zachování prémiové kvality, velmi výrazně zkrátit dodací lhůty. Jako materiály a kování používáme výrobky renomovaných dodavatelů napříč Evropou.

Rozvoj


V současné době se podílíme na realizaci několika developerských projektů. Pochlubit se můžeme také partnerskou smlouvou s obchodními domy XXXLUTZ, s nimiž máme za sebou více jak 4 roky spolupráce a přes 50 vybavených bytů. Rovněž pro Vás zajistíme speciální podmínky pro financování projektů díky našim partnerům napříč finančním trhem.

 

 
Kontaktní formulář